۱۳۹۶/۰۱/۳۱
ستاندار خراسان شمالی در نشست شورای آموزش و پرورش استان:

نقش آموزش و پرورش در برگزاری انتخابات سالم و پرشور بی بدیل است

استاندار خراسان شمالی گفت:آموزش و پرورش با وجود نیروهای سالم و متعهد خود می تواند در نقش آفرینی ابعاد مختلف انتخابات به ویژه نشاط سیاسی و مشارکت حداکثری مهم باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی محمدرضا صالحی درنشست شورای آموزش و پرورش استان با تاکید بر اینکه مجموعه آموزش و پرورش در عرصه انتخابات بسیار نقش آفرین هستند، اظهار داشت:بدون کمک  آموزش و پرورش نمی توانیم در انتخابات حضور حداکثری و جلب اعتماد مردم را رقم زد .
وی در بخش دیگر سخنان خود سلامت،امنیت و قانونمداری را وظیفه مجریان انتخابات دانست و ادامه داد:باید شرایط حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای را فراهم آورد.
در ادامه این جلسه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد نیز نقشه راه آینده را خدمت صادقانه به مردم عنوان کردو گفت:اگر در سالجاری اهداف ما روشن و راه های رسیدن به قله های پیشرفت مشخص و آشکار باشد توانسته ایم سال خوبی را رقم بزنیم.
حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در بحث انتخابات نیز بیان کرد: وقتی انتخابات ما احسن باشد توانسته ایم جامعه را به سمت تمدن اسلامی سوق داده و زمینه های رشد و اقتدار بیشتر را فراهم آوریم.
براتعلی حاتمی مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز در ادامه جلسه به تشریح برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم پرداخت و افزود:نواختن زنگ سپاس،گلباران مزار شهدا،پیاده روی خانوادگی و برگزاری همایش های مختلف در شهرستانهای استان از اهم برنامه های این هفته خواهد بود.
گفتنی است اعلام برنامه های هفته معلم ، راه اندازی اندیشکده سبک زندگی اسلامی،اعلام برنامه های اوقات فراغت و احداث 20 پایگاه تغذیه سالم از مهم ترین دستور کارهای این جلسه بود که تصمیماتی اتخاذ شد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۵۲۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده